ارتباط تلفني: 5370990-0763
ارتباط پيامكي: 3000266640
گارانتی رضایت مشتری

کيفيت خدمات اس ام اس قشم تضمين شده است . رضايت کامل شما از اس ام اس قشم بزرگترين هدف ماست و به همين دليل ما نهايت تلاش خود را به کار خواهيم بست تا با ارائه با کيفيت ترين خدمات به اين هدف نائل شويم .

برنامه ” گارانتي رضايت ” بخشي از تلاش ما در اين راستا است . شما مي‌توانيد آن دسته از خدمات پانيز پيامک را که تحت پوشش اين برنامه قرار دارند به مدت 7 روز از تاريخ خريداري به هر دليل به ما بازگردانيد که يا با خدمات جديدي تعويض شود و يا کل قيمتي که براي آن پرداخته‌ايد را دريافت نمائيد .

آن چه که ما را قادر مي‌سازد تا چنين خدمتي را به مشتريان پانيز پيامک ارائه کنيم اعتقادمان به کيفيت خدمات ارائه شده در مجموعه بزرگ اس ام اس قشم است .

در طرح گارانتي رضايت مشتري با توجه به موارد زير ، هزينه پرداخت شده توسط مشتري در صورت عدم رضايت ايشان ، برگشت داده خواهد شد .

از شما خواهشمنديم جهت استفاده از گارانتي رضايت به موارد زير دقت نماييد :

  • تنها پنل هاي کاربري اس ام اس قشم داراي طرح گارانتي رضايت مي باشد و پنل هاي نمايندگي شامل اين طرح نخواهد بود .
  • اين طرح تا 7 روز پس از زمان خريد مورد پذيرش واحد فروش اس ام اس قشم قرار مي‌گيرند .
  • با توجه به اينکه خطوط اختصاصي به نام کاربر ثبت شده و در صورت مرجوع سازي قابل استفاده نخواهد بود ، هزينه خط اختصاصي کسر و مابقي هزينه به صورت کامل برگشت داده ميشود .

نماد اعتماد الکترونيکي
لذت واقعی پشتیبانی

در اس ام اس قشم پشتیبانی کاربران به صورت 24 ساعته واقعی و مداوم در طول شبانه روز توسط بخش پشتیبانی داخل سامانه انجام میپذیرد .تمایل دارید ما پشتیبان شما باشیم ؟

نماینده کلیه اُپراتور ها

اس ام اس قشم جزء معدود سرویس دهندگانیست که کلیه اپراتور های ارسال پیامک را به صورت همزمان پشتیبانی می نماید . در اس ام اس قشم شما میتوانید از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک بین المللی ، ارسال با نام تجاری و حتی خط ثابت تهران استفاده نمایید .

آخرين اخبار و اطلاعیه اس ام اس قشم: